Buty Head Challenger 130 Yellow/Black /2015 -

Buty Head Challenger 130 Yellow/Black /2015
[5604025]

Buty Head Challenger 130 Yellow/Black /2015 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

Buty Head Challenger 130 są marzeniem pasjonatów jazdy na nartach, którzy mogą się poszczycić znakomitą techniką jazdy. To nietuzinkowe buty narciarskie, w których osiąganie wysokich prędkości i wzrost adrenaliny jest gwarantowany. W tym modelu udało się osiągnąć połączenie komfortu z doskonałym kształtem i precyzją.


Klamry SpineFlex Double Power – to klamry nowatorskie charakteryzujące się elastycznym elementem ściągającym i stałym punktem zaczepienia. Te klamry umożliwiają dokładne zapięcie co gwarantuje znakomite trzymanie stopy przy zniwelowaniu miejscowego ucisku.

Technologia Adaptive Fit – to technologia, która umożliwia regulację w śródstopiu, co oznacza dopasowanie szerokości buta do szerokości stopy. Jest to możliwe dzięki przekręceniu śruby w następstwie czego następuje zmiana szerokości ze 104 na 102 mm.

Power Ski Hike – jest systemem umożliwiającym skorzystanie z opcji zjazd lub opcji podchodzenie, a jednocześnie gwarantuje silne połączenie cholewki z dolną częścią buta. System umożliwia wysoką precyzję w prowadzeniu nart i znakomity przekaz energii na nartę.

3 Kroki do perfekcyjnego dopasowania – połączono tu but wewnętrzny Perfect Fit z technologią Adaptive Fit, dzięki czemu uzyskano model butów narciarskich High-Performance będący jednym z najnowocześniejszych na rynku.

Perfect Fit – to system, który zapewnia najwyższy poziom trwałości, komfortu i precyzji.Flex: 130

Strap: 40mm

CENA PRODUKTU

1 789,00  1 049,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK