Wiązania Tyrolia Attack 13 White/Red /2015 -

Wiązania Tyrolia Attack 13 White/Red /2015
[5111618]

Wiązania Tyrolia Attack 13 White/Red /2015 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

 

Freeskierzy preferują sprzęt, który zapewnia kontrolę, użyteczność i wysokie osiągi. Nie tylko na pustych stokach, w dziewiczym puchu, ale również w morderczych przejazdach w snowparku. Nowe wiązanie TYROLIA AAAttack łączy funkcjonalność i nowoczesny design tak aby sprostać tym wymaganiom. Perfekcyjne narzędzie dla wszechstronnych narciarzy, którzy są gotowi do ATTACKu!


Specjalny przód Freeride (FR) Pro z poziomo ułożoną sprężyną odzwierciedla nowoczesna konstrukcję nowej serii AAA TYROLIA. Dodatkowo wiązanie wyposażono w wyjątkowo szeroką (77 mm) płytkę AFD Metal z regulacją wysokości, dzięki czemu wiązanie można idealnie dopasować

do większości butów narciarskich. Wiązanie AAAttack 16 posiada tył TYROLIA Race Pro z obniżoną wysokością (tylko 17 mm) co gwarantuje najwyższe freestylowe osiągi.


Technologie w serii wiązań AAAttack zapewniają wysoką jakość i użyteczność. W związku z przejrzystym designem i kompaktowym kształtem model AAAttack może być montowany na nartach o szerokości 80 mm i większej. Dostępny jest w dwóch wersjach ustawienia siły wypięcia DIN (13 i 16). Model AAAttack 13 wyznacza nowy poziom – ma mocną konstrukcję, zredukowaną wagę i nowy kształt tylnej części. Większość wiązań AAAttack nie posiada w zestawie ski-stopera. Daje to narciarzowi możliwość dobrania idealnego zestawu do narty. Ski-stopery są dostępne oddzielnie w różnych szerokościach: 88 mm, 97 mm, 115 mm, 130 mm i 150 mm.

 

WIĄZANIA NIE POSIADA SKI-STOPERÓW W ZESTAWIE


CENA PRODUKTU

539,00  429,00 PLN

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK