Chusta Buff Original Valerie -

Chusta Buff Original Valerie
[113088]

Chusta Buff Original Valerie zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

 

Original Buff® to wielofunkcyjny dodatek do garderoby, który doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze roku.  Doskonale chroni przed ostrym słońcem, wiatrem oraz mrozem. Tworzony jest z niezwykle lekkiego, bezszwowego i wytrzymałego materiału – mikrofibry, zbudowanej ze specjalnych mikrowłókien, odpowiedzialnych za utrzymywanie odpowiedniej temperatury ciała. Może być używany jako chusta na głowę, czapka, opaska, szalik, frotka, maska, a także na wiele innych sposobów. Materiał: Microfibra i Polygiene.

MIKROFIBRA to szczególny typ mikrowłókna, składający się z cienkich włókien poliamidowych i poliestrowych. Jest aż 30 razy cieńsza od bawełny. Obecnie jest jednym z najbardziej popularnych materiałów, stosowanych w produkcji odzieży sportowej i turystycznej. Doskonale chroni przed wiatrem, słońcem oraz chłodem. Utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Cechuje ją niezwykła trwałość i elastyczność.

POLYGIENE to technologia, polegająca na zastosowaniu jonów srebra, skutkująca zahamowaniem rozwoju bakterii we włóknach materiału. Posiada właściwości antybakteryjne i przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, co powoduje uczucie świeżości przez cały czas użytkowania. Nawet przy dużym wysiłku fizycznym, tkanina zachowuje odpowiednią higienę.


CENA PRODUKTU

65,00 PLN

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK