Narty Voelkl RTM 75 + 4Motion 10.0 /2017 -

Narty Voelkl RTM 75 + 4Motion 10.0 /2017
[7116201]

Narty Voelkl RTM 75 + 4Motion 10.0 /2017 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

Poszerzone narty przeznaczone dla początkujących i średniozawansowanych narciarzy. Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem XTD PROGRESSive Technology i drewnianym rdzeniem Woodcore oraz systemem wiązań 4motion, czyni ten model niezwykle uniwersalnym. Na trasie zachowuje się jak klasyczna narta carvingowa, co nie przeszkadza w swobodnej jeździe poza trasą. Dzięki technologii Progressive narta bardzo łatwo inicjuje skręt a Tip Rocker zapewnia, przy większych prędkościach, stabilność narty długiej. Idealne narty do nauki i doskonalenia umiejętności narciarskich w każdych warunkach terenowo śniegowych. To, czy narciarstwo stanie się naszą pasją w przyszłości decyduje najczęściej doświadczenie oraz emocje jakie towarzyszą nam w trakcie nauki. Ważne jest, aby na tym etapie nie zawiódł sprzęt, a co więcej pomógł wypracować dobre nawyki podczas jazdy. Gwarantują szybki postęp, jak również utrwalenie prawidłowych nawyków w jeździe na nartach. Niezwykle przyjazne dla narciarzy uprawiających ten sport okazjonalnie. Narta perfekcyjnie dopasowuje się do wzrastających umiejętności technicznych narciarza.


TIP ROCKER

PRZEZNACZENIE: Dla początkujących i dobrze jeżdżących narciarzy, korzystających z przygotowanych tras.

CECHY: Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny pro l narty w stre e wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym


WOOD CORE XTD

Moc zawarta w drewnianym rdzeniu WOOD CORE o podwójnej szerokości, na całej długości narty zwiększa komfort i bezpieczeństwo na każdym stoku w każdych warunkach.


PROGRESSIVE TECHNOLOGY

Progressive Edge - Zmieniony profi l dziobów ułatwia manewrowanie początkującym, którzy jeżdżą głównie na płaskiej narcie i największy problem sprawiają im skręty. Kiedy narciarze nabierają umiejętności i zaczynają jeździć na krawędziach, przy większym ugięciu narty, wydłuża się linia kontaktu krawędzi ze śniegiem. Narta zachowuje stabilność, mimo wzrostu prędkości.

Progressive Flex - Początkujący narciarze mają tendencję do nadmiernego obciążania tyłów nart, co powoduje niekontrolowany wzrost prędkości. Progressive Flex zabezpiecza narciarza przed osiągnięciem zbyt dużej szybkości i utratą kontroli.Promień skrętu: 15,2m/166cm

Wiązanie: 4Motion 10.0 (6537O1.VA)
CENA PRODUKTU

1 600,00  600,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK