Kategorie

Narty Voelkl JR RacetigerYel + 3Motion 90 /2017 -

Narty Voelkl JR RacetigerYel + 3Motion 90 /2017
[7115421]

Narty Voelkl JR RacetigerYel + 3Motion 90 /2017 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

 

 

Firma Voelkl stosuje taką samą filozofię przy projektowaniu nart dla dzieci i młodzieży, jak przy nartach dla dorosłych. Kolorystyką narty juniorskie nawiązują do "dorosłej" kolekcji. Narty Racetiger GS i SL wyposażone są w rdzenie z naturalnego drewna. Modele Racetiger Junior dostępne są w wersji z systemem 3Motion oraz bez wiązań. W ofercie znajdzie się również narta dla młodych narciarek. Dzięki nartom Chica każda dziewczynka poczuje się bezpiecznie na stoku i szybko poczyni postępy w nauce.

Dla młodych tygrysów! Technologie stosowane w nartach dla dorosłych. System wiązań Junior 3Motion gwarantuje komfort i bezpieczeństwo jazdy, nie usztywnia narty, mimo że obejmuje swoim zakresem całą rozmiarówkę juniorskich butów narciarskich. Grafika przeniesiona z "dorosłej" gigantki (czerwony) i slalomki (żółty). Nawet nie zauważysz, kiedy twoja pociecha, bez respektu dla twoich umiejętności, zostawi Ciebie z tyłu.

Technologie:

Full Camber - Dla dobrze i bardzo dobrze jeżdżących narciarzy, korzystających z przygotowanych tras. Pełen kontakt krawędzi ze śniegiem gwarantuje kontrolę i pewne trzymanie w czasie sportowej jazdy. Klasyczny profil Full Camber zapewnia maksymalne przyspieszenie (odbicie) przy wyjściu ze skrętu.

Konstrukcja - Composite Core

Technologia - Power Shell

Są świetną propozycją dla średniozaawansowanych i początkujących juniorów, którzy potrzebują nart do nauki. Posiadają profil Tip Rocker, czyli lekko uniesiony dzioby nart, co ułatwia zainicjowanie. Te narty są lekkie, stabilne, łatwe w prowadzeniu, a przede wszystkim bezpieczne. Przyczyni się to do jeszcze łatwiejszej i przyjemniejszej nauki jazdy na nartach. Narty wyposażone są w system wiązań 3Motion Jr, który ich nie usztywnia, jest prosty w obsłudze i łatwo dopasować go do rosnącej stopy dziecka. Wiązania w komplecie to Marker 3Motion Junior 4.5 

CENA PRODUKTU

840,00  300,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK