Buty Salomon X-Pro 120 Black/Indigo 26 /2017 -

Buty Salomon X-Pro 120 Black/Indigo 26 /2017
[7L39152100]

Buty Salomon X-Pro 120 Black/Indigo 26 /2017 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

 

Nasi inżynierowie i narciarze mają wiele wspólnego. Rozumieją korzyści płynące z zabawy. Czy to w laboratorium, czy na stoku zabawa prowadzi do odkryć i pozwala znaleźć nowe rozwiązania starych problemów. Gdy nasza ekipa bawi się razem, tworzy coś magicznego. Prezentujemy buty X PRO 120, najlepsze w klasie i ważące mnie niż 2kg dzięki zastosowaniu rewolucyjnej konstrukcji skorupy Twinframe² oraz sprawdzonej technologii Custom Shell.


Dzięki zmodernizowanej skorupie Twinframe² oraz powiększonemu trzpieniowi mocującemu ten legendarny but oferuje łatwe przenoszenie energii, zwiększoną amortyzację oraz dynamiczną elastyczność.


But X PRO jest lżejszy niż kiedykolwiek, ponieważ materiał, z którego zbudowana jest jego rama, jest lżejszy o 15%, a całości dopełniają lekkie pianki. Dzięki temu możesz jeździć z jeszcze większą łatwością.


Rozwiązania My CustomFit 3D i Custom Shell 360° to dwa wynalazki, z których jesteśmy szczególnie dumni. But oferuje spersonalizowany komfort, dopasowując się do kształtu stopy w mniej niż godzinę. To tak inteligentne rozwiązanie, że musieliśmy je opatentować.
CENA PRODUKTU

1 799,00  700,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK