Bielizna X-Bionic WMS EA Turtle Neck Wht XS -

Bielizna X-Bionic WMS EA Turtle Neck Wht XS
[2I20097.X06]

Bielizna X-Bionic WMS EA Turtle Neck Wht XS zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

 

Najlepsza na rynku koszulka bioaktywna z długim rękawem i golfem dla każdej kobiety, do każdego sportu, każdej zimy!

Bielizna do sportów zimowych lub pod odzież w zimne dni. Ten typ bielizny uwzględnia miejsca, które bardziej się pocą (splot słoneczny, plecy, pachy) oraz powodują lepsze dogrzanie stawów oraz nerek, dolnej partii pleców. Zalecane głównie dla osób, które mają problemy z krążeniem i rozgrzaniem. Dla zmarzluchów najlepszy wybór. Grubsza wersja bielizny X-Bionic Energizer.

Z bielizną X-Bionic Energy Accumulator możesz po prostu cieszyć się zimą!


Konstrukcja techniczna:
94% - SkinNODOR, 4% - Elastane, 2% - Mythlan

Materiał: 94% - Polyamide, 4% - Elastane, 2% - Polypropylene

Zastosowane Technologie:

SkinNODORTM - Zawiera specjalny nieograniczony składnik antybakteryjny. Ta cecha skutecznie hamuje rozwój dwóch najważniejszych rodzajów bakterii: Gram-dodatnich (Staphyloccocus Aureus) i Gram-ujemnych (K.Pneumonia). SkinNODORTM nie jest bakteriobójczy (nie zabija bakterii), dlatego też nie niszczy on istniejącej flory bakteryjnej, naturalnej dla zdrowej skóry. Produkty zawierające SkinNODORTM są niewiarygodnie miękkie, wygodne i miłe w dotyku. Elastyczne i miękkie mikrowłókna łagodnie obejmują ciało, adaptując się do jego kształtu, co gwarantuje doskonałe dopasowanie.

MythlanTM - Jest prawdziwie lekkim wśród nowo opracowanych włókien technicznych. Niezwykle lekka budowa samowystarczalnych mikrowłókien sprawia, że nie mogą się na nich rozwinąć bakterie. MythlanTM jest całkowicie zrównoważony z PH i jest hipoalergiczny. Lekkość materiału MythlanTM oznacza, że powietrze może swobodnie krążyć i dostarczać znakomicie uregulowaną temperaturę. Co więcej, nowoczesny materiał taki jak MythlanTM jest łatwy w utrzymaniu i odporny na przebarwienia.

Climate Controlling & Regulating Technology - Optymalna temperatura ciała ludzkiego, przy której wysiłek fizyczny jest najbardziej efektywny to 370C. X-bionic zapewnia izolację termiczną chroniąc przed ochłodzeniem, szczególnie w czasie odpoczynku po intensywnym wysiłku. To pierwsza tego typu bielizna, która chłodzi kiedy się pocimy i ogrzewa, kiedy jest nam zimno.

Climatronic System - Jednym z głównych elementów tej bioaktywnej bielizny jest system kanalików powietrznych umieszczonych wzdłuż boków ciała, które są wykorzystywane do odprowadzania ciepła w kontrolowany sposób. Sprawdzono, że w procesie regulacji temperatury całego organizmu Air Conditioning Body Channel bardzo skutecznie wentyluje ciało.

3D Bionic Sphere System - W górnej części bielizny znajdują się ułożone równolegle komory powietrzne 3D Bionic Sphere, zapewniające wymianę ciepła i wspomagające utrzymanie temperatury, w której mięśnie pracują optymalnie. System nie zatrzymuje wilgoci i ciepła wewnątrz, tylko umożliwia wydalanie potu bezpośrednio do zewnętrznej warstwy. Na podobnej zasadzie działa labirynt tuneli i kanalików Backside 3D-Bionic Sphere System, który skutecznie wentyluje plecy, zapewnia szybkie odparowywanie wilgoci i kontroluje mikroklimat przy skórze. Układ tuneli znaczenie zwiększa powierzchnię parowania na plecach, w miejscach o największej potliwości. Dodatkowo cały system wspierany jest przez strefę o specjalnym splocie, dzięki której wilgotność regulowana jest ciepłem ciała. Podobne właściwości posiada Tummy X-control, którego zadaniem jest zapewnienie optymalnego mikroklimatu w strefie brzucha.

Impact Technology - Pod ramionami znajduje się tkanina wykonana w technologii SkinNOdor w splocie której, znajduje się bakteriostatyczne srebrne włókno. Splot tkaniny tworzy siateczkę, która idealnie przylega pod pachą, tworząc strefę izolującą skórę od wydzielanego potu. Jony srebra hamują rozwój mikroorganizmów, co w konsekwencji chroni nasz organizm przed ich niepożądanym działaniem. Łokcie, ze względu na ich największą wrażliwość, są zabezpieczone przez system Air Traps Expansion Ribs. Rozciągająca się wkładka chroni te newralgiczne miejsca przed zimnem nawet w czasie ruchu. Materiał rozciąga się tam, gdzie jest to konieczne, nie tracąc nic ze swoich wyjątkowych właściwości izolacyjnych. Odpowiednio uciskając mięśnie wspomaga krążenie krwi i wpływa dodatnio na funkcjonowanie i dotlenie całego organizmu.


CENA PRODUKTU

420,00  290,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK