Narty Testowe Voelkl RTM 84+iPT WR 12.0 176 /2014 -

Narty Testowe Voelkl RTM 84+iPT WR 12.0 176 /2014
[4113141.TEST]

Narty Testowe Voelkl RTM 84+iPT WR 12.0 176 /2014 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

Cena za jeden dzień wypożyczenia.   

Linia RIDE THE MOUNTAIN ® składa się z siedmiu modeli: Trzy pierwsze, RTM 84 o szerokości dzioba 129 mm i RTM 81 oraz RTM 80 o szerokości dzioba126 mm, z profilem Full Rocker, wspomagane systemem wiązań iPT WideRide potrafią zwinnie przemykać w głębokim śniegu, a na trasie zachowują się jak klasyczne narty carvingowe. Przeznaczone są dla wytrawnych narciarzy. Model RTM 77, narty dla „dużych chłopców”, którzy przetarli już pierwsze szlaki na trasach i poza nimi. Posiadają profil Full Rocker i system wiązań 4motion. RTM 75iS, RTM 75 i RTM 73 to istna

impresja dla średniozaawansowanych i początkujących, wspomagana profilem Tip Rocker i systemami wiązań 4 i 3Motion. Niepostrzeżenie dostosowują się do wzrastających umiejętności narciarza.


Taliowanie: 129/84/111

Promień skrętu: 176/18m ; 181/19,1m

Wiązanie: iPT WideRide 12.0 D (7535N1.VA)


FULL ROCKER

PRZEZNACZENIE: Dla średniozaawansowanych i dobrze jeżdżących narciarzy, korzystających z każdych warunków terenowo – śniegowych.

CECHY: „Odwrotny Camber”, Full-Rocker charakteryzuje minimalny kontakt krawędzi ze śniegiem, praktycznie tylko pod wiązaniem, w czasie zmiany kierunku jazdy. Przy większej prędkości i zakrawędziowaniu powyżej 30° kontakt ze śniegiem jest na całej długości krawędzi. Pozwala to na niezwykłą zwinność szerokiej narty w każdych warunkach terenowo-śniegowych, przy zachowaniu stabilności i pewności prowadzenia narty w długim i krótkim skręcie.


XTD SENSOR WOOD CORE

Kompozycja najlepszych gatunków drewna daje narcie niespotykaną stabilność i ogromną dynamikę bez potrzeby nadmiernego wzrostu jej wymiarów, z zachowaniem minimalnej wagi. Ten rodzaj technologii to najwyższy stopień rozwoju konstrukcji nart. Rdzeń z dwóch różnych gatunków drewna najlepszej jakości, nasączonych specjalnymi żywicami. Współcześnie żadna inna narta na świecie nie posiada takiej ilości drewna w swojej konstrukcji.


DUAL XTD TRANSMISSION SIDEWALL
Niezwykle lekka konstrukcja dostosowana do Full Rocker, oparta na technologii Sidewall. Gwarantuje optymalne wykorzystanie profilu Full Rocker i pewne sterowanie szeroką nartą RTM 84, nawet przy dużej prędkości w różnych warunkach terenowo-śniegowych.CENA PRODUKTU

50,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK