Buty Salomon WMS XMax 110 Black/White 25 /2016 -

Buty Salomon WMS XMax 110 Black/White 25 /2016
[6L37813000]

Buty Salomon WMS XMax 110 Black/White 25 /2016 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

 

Zastosowanie technologii Twinframe sprawia, że buty X-Max 110 W wyróżniają się doskonałym przenoszeniem energii i siłą, a także zapewniają komfort przez cały dzień na stoku. Kobiecy krój i regulowana skorupa w obrębie łydki w celu zapewnienia idealnej wygody.

Dolna skorupa z poliuretanu, wykonana metodą podwójnego wtrysku - Poliuretanowa skorupa wykonana metodą podwójnego wtrysku. Poliuretan jest materiałem o stałej gęstości, dzięki czemu wykonane z niego skorupy doskonale sprawdzają się na śniegu. Ponadto są błyszczące, trwałe, dynamiczne i odporne na ścieranie.

Dwumateriałowa cholewka z dodatkiem poliuretanu - Wzmocniona tylna, boczna wkładka umożliwia wykorzystanie bardziej miękkiej przedniej części cholewki. Zapewnia to lepsze okrycie stopy i progresywny flex. Element wykonany z błyszczącego, trwałego, dynamicznego i odpornego na ścieranie poliuretanu. Jest to materiał o stałej gęstości, który doskonale sprawuje się na śniegu.

Specjalna dolna część cholewki dla kobiet - Dopasowana do kształtu stopy cholewka zapewnia podparcie łydki, dając kobietom lepsze dopasowanie i komfort.

4 aluminiowe klamry z mikroregulacją - Mikroregulacja umożliwia dokładne, indywidualne dopasowanie długości klamer i dostosowanie zapięcia za pomocą dźwigni. Klamra wykonana z aluminium: bardziej wytrzymała, z lepszym wykończeniem, wykorzystywana przez sportowców, ponieważ daje większą pewność i bezpieczeństwo.

Klamra 3D - Wybierz jedną z 3 pozycji klamry na podbiciu, aby uzyskać jak najlepsze, indywidualne dopasowanie

Zaczepy regulowane bez wykorzystania narzędzi - Łatwe, indywidualne dopasowanie dolnej części buta bez wykorzystania narzędzi poprzez obrót i przesunięcie zaczepu w bok

My CustomFit Pro - Doskonałe dopasowanie dzięki trzywarstwowej, formowanej na gorąco piance opatulającej okolice kostki, pięty, śródstopia, języka i podeszwy. Zapewnia najwyższy poziom komfortu i przenoszenia energii.

But wewnętrzny dla kobiet - But wewnętrzny o określonej wysokości i cholewce dostosowanej do kształtu kobiecych nóg.

Damski system regulacji cholewki - Najskuteczniejszy i najwygodniejszy na rynku system regulacji cholewki. Wystarczy jednokrotnie przekręcić śrubę, aby zwiększyć obwód cholewki o 1cm. Gwarantuje to łatwe i szybkie dopasowanie buta do kształtu nogi.

24-milimetrowy, powiększony trzpień mocujący

Skorupa 360° Custom Shell

Zintegrowana podkładka o grubości 4mm

Twinframe

1 śruba Energy + regulacja cholewki


Flex: 110

Last: 98/104mm

Strap: 35mm

CENA PRODUKTU

1 699,00  600,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK