Narty Testowe Voelkl Qanik + Marker F10 170 /2013 -

Narty Testowe Voelkl Qanik + Marker F10 170 /2013
[2111334.T]

Narty Testowe Voelkl Qanik + Marker F10 170 /2013 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

Narta testowa, wraz z wiązaniem ski tour'owym oraz fokami. Cena za jeden dzień wypożyczenia.

Zapytaj nas o wolny termin!  

Opis: 

Niezwykle popularna na całym świecie, w Polsce bardzo dynamicznie rozwijająca się dyscyplina narciarstwa. Możliwość uprawiania Touringu w bezpośrednim kontakcie z dziką naturą, w każdym miejscu gdzie leży choć odrobina śniegu - w Borach Tucholskich, pod tatrzańskimi  turniami - czyni go niesamowicie atrakcyjnym. Modele Nanuq i Amaruq, to szerokie narty przeznaczone do touringu - freeridu w luźnym, głębokim śniegu. Massak – niezwykle lekka narta (999g – 168cm) niezawodna na długim męczącym podejściu. Quanik i Nukka – modele dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z touringiem. Mauja - najbardziej uniwersalna, lekka narta (1225g – 170cm) o szerokości w tali 78mm , ułatwiająca długie podejścia, wielokilometrowe wyprawach przez lasy i pola. W czasie zjazdu Mauja zachowuje się jak tradycyjna narta zjazdowa. Dodatkowo foki umożliwiają podejście pod najbardziej strome stoki. Zalecane wiązania Marker Tour F10 i F12 jako jedyne na rynku, posiadając wszystkie plusy wiązań tourowych, w zjeździe zachowują sztywność normalnego wiązania zjazdowego. Dla ułatwienia podejścia po zlodzonym śniegu, można je dodatkowo wyposażyć w raki.

Quanik - Uniwersalna narta tourowa dla początkujących skitourowców. niska waga (1299g/163cm) ułatwia podchodzenie, a dzięki solidnej konstrukcji, w czasie zjazdu zachowują się jak klasyczne narty karwingowe. Rekomendowanym wiązaniem jest Marker F10 Tour o wadze 1685g (para). Jedyne na rynku, pełnowartościowe wiązania touringowe, które w czasie zjazdu zachowują sztywność wiązań zjazdowych.

Multi Layer Woodcore Light - Wielowastwowy drewniany rdzeń, wykonany z wyselekcjonowanych gatunków drewna (Buk oraz Osika), odznaczających się niska masą własną oraz doskonałą sprężystością i wytrzymałością. Marty wykonane w ten sposób nie tracą swoich właściwości przez wiele lat.

Full Camber - Tradycyjny profil narty na całej długości gwarantujący pełną kontrolę podczas poruszania się po stromych zboczach. Takie rozwiązanie gwarantuje całkowitą stabilność w czasie zjazdów po utwardzonych trasach oraz poza trasami w tzw. "starym śniegu".

Skin Pin System - System montażu fok stworzony przy współpracy z firmą Marker. Dla każdej narty tourowej przewidziane są odpowiedno docięte foki, które montuje się błyskawicznie korzystając ze specjalnych zaczepów.

Taliowanie (mm):
118/74/103

Promień skrętu (m):
przy 156cm - 13.1
przy 163cm - 14.5
przy 170cm - 16.1
przy 177cm - 17.7

Rekomendowane wiązania: Marker F12 Tour, Marker F10 Tour


CENA PRODUKTU

50,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK