Buty Salomon WMS Quest Pro 100 Black 25,5 /2016 -

Buty Salomon WMS Quest Pro 100 Black 25,5 /2016
[6L36835100]

Buty Salomon WMS Quest Pro 100 Black 25,5 /2016 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

 

Model Quest Pro 100 W to najwyższej klasy buty hybrydowe dla wymagających kobiet, które charakteryzują się damskim krojem, lekkością i możliwością dostosowania, a ponadto zapewniają duży zakres ruchu zarówno podczas podchodzenia pod stok, jak i w czasie jazdy.

Dolna skorupa z poliuretanu, wykonana metodą podwójnego wtrysku - Poliuretanowa skorupa wykonana metodą podwójnego wtrysku. Poliuretan jest materiałem o stałej gęstości, dzięki czemu wykonane z niego skorupy doskonale sprawdzają się na śniegu. Ponadto są błyszczące, trwałe, dynamiczne i odporne na ścieranie.

Specjalna dolna część cholewki dla kobiet - Dopasowana do kształtu stopy cholewka zapewnia podparcie łydki, dając kobietom lepsze dopasowanie i komfort.

Klamra 3D - Wybierz jedną z 3 pozycji klamry na podbiciu, aby uzyskać jak najlepsze, indywidualne dopasowanie

Dwumateriałowa cholewka z dodatkiem polipropylenu - Wzmocniona tylna, boczna wkładka umożliwia wykorzystanie bardziej miękkiej przedniej części cholewki. Zapewnia to lepsze okrycie stopy i progresywny flex. Zawiera dodatek polipropylenu, bardziej miękkiiego i lżejszego od poliuretanu materiału, który zapewnia wysoki stopień odporności na promieniowanie UVA oraz dobry stosunek jakości do ceny.

But wewnętrzny dla kobiet - But wewnętrzny o określonej wysokości i cholewce dostosowanej do kształtu kobiecych nóg.

Wyciągane podkładki DIN pod piętę i palce - Podkładki pod piętę i palce można wymienić, gdy się zużyją.

Wodoodporna osłona - Wykonana z PCV osłona umieszczona między zakładką dolnej części skorupy a nakryciem przedniej części buta zabezpiecza przed przedostawaniem się śniegu i wody.

Klamra zwalniająca grzbiet - Wzorowany na modelu X3 Lab element wykonany z magnezu, który łączy cholewkę i skorupę. Po zablokowaniu gwarantuje podparcie tylnej części nogi, sprężystość i progresywny flex. Po jego odblokowaniu cholewka odchyla się do tyłu, zapewniając więcej miejsca i lepsze przetaczanie stopy z pięty ku palcom, co ułatwia wędrówkę.

3 aluminiowe klamry z mikroregulacją – 3 klamry z mikroregulacją wykonane z aluminium; przegubowe i lżejsze od tradycyjnie wykorzystywanych klamer, dzięki czemu zapewniają większy komfort podczas podchodzenia. Mikroregulacja umożliwia dokładne, indywidualne dopasowanie długości klamer i dostosowanie zapięcia za pomocą dźwigni. Klamra wykonana z aluminium: bardziej wytrzymała i z lepszym wykończeniem

Wydłużona gumowa podeszwa

24-milimetrowy, powiększony trzpień mocujący

Skorupa 360° Custom Shell

Przegubowa konstrukcja SensiFit™

But wewnętrzny My CustomFit 3D Pro

Przegubowy but wewnętrzny

Technologia Ride & Hike+


Flex: 100

Last: 100/106mm

Strap: 50mm

CENA PRODUKTU

1 599,00  600,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK