Buty Head Adapt Edge 105 Red/Black /2016 -

Buty Head Adapt Edge 105 Red/Black /2016
[6605106]

Buty Head Adapt Edge 105 Red/Black /2016 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

Regulowana zębatka - Regulowana zębatka górnej klamry daje możliwość dopasowania cholewki do każdej nogi, dzięki regulacji obwodu w łydce o 28mm, w bardzo prosty sposób – naciśnij i przesuń.

Technologia Adaptive Fit - Technologia Adaptive Fit jest pierw­szą i jedyną technologią w butach narciarskich, która umożliwia narciarzowi pełną regulację dopaso­wania jego buta. Przekręcenie śruby zmienia komfortową szerokość na szerokość dającą większą precyzję prowadzenia narty.

Skorupa Tri (Bi) Injection - Najwyższej jakości, wykonana z materiałów o różnej gęstości skorupa butów optymalizująca zakładanie, trzymanie stopy, komfort oraz przekaz energii.

Klamry Spine-Tech z podwójną siłą dopięcia - Klamry Spine-Tech zapewniają stały punkt zaczepienia i zapobiegają powstawaniu punktów ucisku, poprawiając zarówno komfort jak i precyzję prowadzenia nart. Opatentowany ergonomiczny uchwyt Double Power zwiększa dźwignię klamry o 50% zmniejszając o połowę siłę potrzebną do zapięcia klamry.

Perfect Fit HP - To rewolucyjny system dopasowania zapew­niający maksymalny poziom precyzji, komfortu oraz trwałości. But PERFECT FIT idealnie dopasowuje się do stopy, zapew­niają idealny przekaz energii. Tylko 5 min. wygrzania w tem­peraturze 80°C sprawi, że but wewnętrzny będzie gotowy na idealne dopasowanie do stopy a więc zapewni doskonałą precyzję i komfort.

Anatomiczna wkładka

Podwójny canting

Regulacja flex'u

Rzep 40mm

Flex 105/95
CENA PRODUKTU

1 199,00  799,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK