Narty Rossignol Pursuit 14 X + Axm110 /2015 -

Narty Rossignol Pursuit 14 X + Axm110 /2015
[5RADIX02]

Narty Rossignol Pursuit 14 X + Axm110 /2015 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

Pursuit 14 są niezwykle szybkie. Technologie zaczerpnięte z Pucharu Świata oraz lekkie materiały pochodzące z lotnictwa zapewniają stabilność podczas cięcia zakrętów z wysokimi prędkościami. Power Trun Rocker łączy subtelny rocker z przodu z wysokim camberem. Nowa technologia Diamon Tip to szybsza i łagodniejsza inicjacja skrętu pozwalająca na wycinanie szybszych i bardziej agresywnych linii. Nowe Pursuit 14X AR Basalt wycinają skręty oz wszechstronnymi promieniami dostarczając adrenaliny i szybszego tętna.
100% On-Trail

Taliowanie: 124/72/103

Promień skrętu: 14m/170cm

Struktura: IPS Diamond - Central Dualtec

Wiązanie Axium 110 TPi2 Black/White - RCDB035

POWER TURN

Narta z wyskokim, tradycyjnym camberem na 90% jej długości. Camber to sprężystość, czucie śniegu oraz trzymanie krawędzi na ubitym śniegu. Krótki i niski rocker zastosowany na pozostałych 10% długości z przodu narty powoduje, że narty łatwiej inicjują skręty oraz są łatwiejsze w kontroli. Twardy stok- Precyzja- Trzymanie- Moc- Prędkość- Przyspieszenie

H TECHNOLOGY

Specjalne nacięcia dzięki którym dzioby i pięty nart ruszają się łatwiej i inicjacja skrętu jest bardziej intuicyjna.

IPS DIAMOND

Independent Pressuring System: Objętość narty została tak obliczona, aby jak najwększa część energii była przetransferowana bezpośrednio na krawędź.

VAS COMPLEX ARAMIDE/BASALT

Basalt absorbuje wibracje oraz dodaje stabilności. Połączone z włóknem aramidowym dodaje żywiołowości i wybaczalności.

AXIUM 110S TPi2

Perfekcyjne wiązanie dla szukających niskiej wagi, łatwości użytkowania I niezawodności. Łatwość wpinania i wypinania dzięki długiej dźwigni. Niska waga dzięki użytym kompozytom. Łatwość jazdy i noszenia nart.

TUV - Wszystkie wiązania marki Rossignol zaprojektowane są z myślą o zapewnianiu najwyższego poziomu bezpieczeństwa, Certyfikaty TÜV Munich są na to dowodem oraz potwierdzają wysokie standardy zarówno bezpieczeństwa jak i produkcji.

RENTAL APPROVED - Możliwość ustawiania bez użycia narzędzi.

TPI2: TWIN PULSION INTEGRAL - Płyta składa się z dwóch zewnętrznych lifterów połączonych kompozytowym łącznikiem. Łącznik po obu stronach zakończony jest elastomerem pochłaniającym wibracje. Dzięki niemu energia generowana podczas wygięcia transferowana jest na dziób i piętę narty. Montaż i ustawianie wiązań na płycie odbywa się bez użycia narzędzi.
CENA PRODUKTU

1 899,00  999,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK