Narty Salomon XRace+Race Plate+wZ12 /2015 -

Narty Salomon XRace+Race Plate+wZ12 /2015
[5L36707400]

Narty Salomon XRace+Race Plate+wZ12 /2015 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

 

Nowe podejście do technologii on-piste. X-Race łączą konstrukcję nart z Pucharu Świata z intuicyjnością i progresywnym kształtem, pozwalając narciarzom dopasować narty do preferowanej szybkości jazdy i promienia skrętu.


Powerline Titanium - System aktywnego tłumienia drgań wykonany z tytanu zapewnia większą skuteczność jazdy i kontrolę zachowań nart, co przekłada się na komfort i pewność podczas jazdy po przygotowanych trasach. Otoczona gumową powłoką wkładka tytanowa umieszczona jest na całej długości narty. Wyraźnie redukuje wibracje i poprawia kontakt nart ze śniegiem.

Rdzeń Full Woodcore Race - Drewno od dziobów po piętki. Większa stabilność i sprężystość, maksymalny kontakt nart ze śniegiem i filtrowanie drgań.

Ścianki boczne o konstrukcji Active Contact - Konstrukcja Mid Sandwich – cienka warstwa ABS umieszczona na całej długości narty. Zapewnia to progresywne zakrawędziowanie na ekstremalnie twardych trasach alpejskiego Pucharu Świata.

Płyta Race XX - Oryginalna płyta slalomowa Worldcup Race. Niewiarygodny przekaz sił gwarantujący doskonałe trzymanie i błyskawiczną zmianę krawędzi. Technologia Full Flex zapewnia naturalną twardość narty, idealną do wykonywania perfekcyjnych skrętów na krawędziach. Idealny rozkład sił pod stopami oraz gumowa wkładka tłumiąca drgania dodają jeździe precyzji.

Pulsepad - Warstwa gumy aplikowana wzdłuż krawędzi i w wybranych strefach nart. Wpływa na większą płynność jazdy i lepszy kontakt nart ze śniegiem.

Piętki Semi Twin Tip - Większy kontakt nart ze śniegiem i stabilność przy dużej prędkości.

Struktura ślizgu Race - Grafitowy ślizg z mikrocząsteczek o bardzo dużym skupieniu. Najlepszy poślizg, doskonała chłonność smaru, potwierdzona certyfikatem odporność na zarysowania. Wzbogacona o strukturę Race (struktura F3).

Osłona dziobów - Większa żywotność nart. Powłoka utrzymuje atrakcyjny wygląd nawet po intensywnym użytkowaniu.

Osłona piętek

Double Ti Laminate 400 - Podwójna warstwa tytanu - po jednej warstwie z każdej strony rdzenia - poprawiająca wydajność nart podczas jazdy po przygotowanych trasach. Większa precyzja, wyjątkowe trzymanie krawędzi i zwiększona reaktywność.

Carve Rocker - Ekstremalnie krótki, niski rocker dodający efektywności podczas jazdy na twardym podłożu. Zapewnia zwrotność nart i łatwość sterowania. Umieszczony pod stopami camber dodaje z kolei stabilności i dynamiki oraz wzmacnia trzymanie krawędzi.

Glossy

CENA PRODUKTU

3 200,00  700,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK