Buty Salomon WMS XPro 90 Cold Sea /2015 -

Buty Salomon WMS XPro 90 Cold Sea /2015
[5L35480500]

Buty Salomon WMS XPro 90 Cold Sea /2015 zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

SKORUPA I CHOLEWKA - Dolna część skorupy wykonana z poliuretanu - Poliuretanowa skorupa wykonana metodą podwójnego wtrysku. Poliuretan jest materiałem o wysokiej gęstości gwarantującym, że wykonane z niego skorupy doskonale "pracują" na śniegu, mają odpowiednią sztywność, są błyszczące, wytrzymałe, dynamiczne i odporne na zarysowania. Górna część skorupy wykonana z poliuretanu - Konstrukcja cholewki, polegająca na zastosowaniu sztywniejszego materiału z tyłu i po bokach oraz miększego z przodu. Rozwiązanie gwarantujące progresywny flex i wygodę oraz precyzję dopasowania do kształtu łydki. Wykonane z poliuretanu skorupy są bardzo wytrzymałe, błyszczące, dynamiczne i odporne na zarysowania.

X-MAX TWIN FRAME TECHNOLOGY – polega na połączeniu bardzo sztywnego materiału powłoki znajdującej się wzdłuż podeszwy do góry przez ponadgabarytowe osie, które w maksymalnym stopniu pozwalają na pełną kontrolę i przekaz siły.

REGULACJA - Niewymagający użycia narzędzi, regulowany zaczep - Łatwy system regulacji umożliwiający precyzyjne dopasowanie dolnej części skorupy do obwodu stopy – wystarczy przekręcić i przesunąć zębatkę - system nie wymaga użycia narzędzi. Wymienne nakładki na podeszwę w części przedniej i tylnej - Nakładki stosowane w przedniej i tylnej części podeszwy. Gdy się zetrą lub uszkodzą, można wymienić je na nowe. Regulacja flexu za pomocą śrub

But wewnętrzny My Custom Fit 3D Performance - Dwie warstwy formowanej termicznie pianki umieszczone w okolicach kostki, pięty i śródstopia, na języku i w podeszwie. Gwarantują komfort i wysoką wydajność.

KLAMRY - 4 aluminiowe klamry Micro - System umożliwiający łatwe i precyzyjne dopasowanie długości klamer za pomocą praktycznej dźwigni. Aluminiowe klamry są bardziej wytrzymałe i starannie wykończone. Ze względu na bezpieczeństwo i niezawodność stosuje się je we wszystkich modelach butów zawodniczych. Klamra 3D - Górna klamra z 3-stopniowym systemem regulacji. Ułatwia zakładanie buta.

Damski but wewnętrzny - But wewnętrzny o odpowiedniej wysokości dopasowany do anatomicznego kształtu damskich łydek i kobiecej budowy nóg.
Dopasowanie do damskiej łydki - Najskuteczniejszy i najwygodniejszy system regulacji cholewki na rynku. Wystarczy przekręcić śrubę, by zwiększyć obwód cholewki o 1 cm. Gwarantuje to łatwe i szybkie dopasowanie buta do łydki.


Flex: 90

Last: 100-106mm
CENA PRODUKTU

1 559,00  899,00 PLN

Dostępne opcje:

Rozmiar:
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK